Прем’єр-міністр Японії оголосив про перенесення літньої Олімпіади на 2021 рік

Літня Олімпіада в Токіо перенесена на 2021 рік.

Об этом сообщает Руспрес

Про це оголосив прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе.

Він звернувся з відповідною пропозицією до глави Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха, і той підтримав його. Це рішення також стосується Паралімпійських ігор. Передбачається, що змагання відбудуться не пізніше літа 2021 року.

“Глава МОК і прем’єр-міністр Японії погодилися, що Олімпійські ігри в Токіо можуть стати маяком надії для всього світу в ці неспокійні часи і що олімпійський вогонь може стати променем світла в кінці тунелю, в якому світ зараз знаходиться. Тому було вирішено, що олімпійський вогонь залишиться в Японії, а майбутні Ігри збережуть назву “Токіо 2020″”, – йдеться в спільній заяві на сайті МОК.

Олімпійські ігри в Токіо повинні були пройти з 24 липня по 9 серпня.

Раніше кілька країн закликали МОК відкласти проведення літньої Олімпіади в зв’язку з пандемією коронавіруса. Канада і Австралія оголосила, що не будуть відправляти своїх спортсменів на змагання, якщо Олімпіада в Токіо буде проведена в призначені терміни.Джерело статті: “http://factor-news.info/premyer-ministr-yaponiyi-ogolosyv-pro-perenesennya-litnoyi-olimpiady-na-2021-rik/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя