НАБУ не буде просити суд арештовувати майно Гладковського, – ЗМІ


Національне антикорупційне бюро (НАБУ) не звертатиметься до суду для арешту майна колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського.

Про це Українським новинам повідомило джерело в бюро.

«Санкція злочину, яке йому інкримінується, не передбачає конфіскацію майна, тому звертатися не будемо», – сказав він. За його словами, арешт його майна теоретично можливий за умови пред’явлення позову на потенційне відшкодування шкоди, проте поки про це не йдеться.

Нагадаємо, що 17 жовтня НАБУ затримало Гладковського, а НАБУ і САП просили суд заарештувати Гладковського із заставою у 100 мільйонів гривень.

Проте, 19 жовтня Вищий антикорупційний суд заарештував Гладковського на 2 місяці і встановив заставу в розмірі 10,6 млн гривень. Уже 21 жовтня Гладковський вийшов із СІЗО під заставу, а його захист оскаржить арешт. При цьому сам Гладковський вважає розслідування проти нього політично мотивованим.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/nabu-ne-bude-prosyty-sud-areshtovuvaty-mayno-hladkovskoho-zmi-/” Об этом сообщает ЕВРОПЕЙСКАЯ РОССИЯ со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя