У Львові розпочинається міжнародний турнір з тенісу ITF Lion Cup

У Львові на відкритих кортах ЛО ФСТ «Динамо» (вул. Янева, 10) розпочинається престижний міжнародний турнір з тенісу третьої категорії ITF Lion Cup.Участь в одинадцятому за ліком турнірі візьмуть гравці віком до 18-ти років з 20 країн світу. Турнір серії ITF відбуватиметься з світовими рейтинговими очками. Аналогів такому турніру у Львові в України протягом року є лише три. Об этом сообщает record.in.ua со ссылкой на СМИ.


В одиночних змаганнях хлопців в основній сітці турніру Львівщину представлятиме Святослав Ільницький. Ще троє гравців, а саме Нестор Лопушинський, Данило Шевчук та Яків Сергієнко, до основної сітки змагань намагатимуться пробитися, подолавши сито кваліфікації.


В одиночних змаганнях дівчат в основній сітці гратимуть львів’янки Анна Гінка, Анна Мартемянова та Марія Подураєва. У кваліфікації змагатимуться Анастасія Скорупська та Анастасія Запаринюк.


Реєстрації учасників кваліфікаційного турніру розпочнеться у п’ятницю, 5 липня. 6-7 липня на відкритих кортах ФСТ «Динамо» відбудуться кваліфікаційні змагання, а 8 липня розпочнуться матчі основної сітки турніру серед хлопців та дівчат. Міжнародний турнір з тенісу ITF Lion Cup триватиме у Львові до 14 липня.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_rozpochynaietsya_mizhnarodnyy_turnir_z_tenisu_itf_lion_cup_320403.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя